Nacházíte se: Úvod - Velkoobchod a výroba

 

Velkoobchod a výroba

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

OPTYS, spol. s r.o.

Ofsetová a digitální tiskárna. Direct mail, tisk cenin. Výtvarné potřeby a kurzy.Prodává prostřednictvím velkoobchodu, e-shopu i v maloobchodních prodejnách.

U Sušárny 151, Dolní Životice

Hubert Mička - Truhlářství

Zabýváme se zakázkovou výrobou vchodových a interierových dveří z masivního dřeva. Vyrábíme také eurookna, schodiště, nábytek, kuchyně, postele...

Větřkovice 107, Větřkovice

Studio ROAD2,s.r.o.

Studio ROAD2, založené architekty Petrem Stanjurou a Zuzanou Stanjurovou Mateiciucovou, se věnuje komplexní projekční činnosti i realizaci staveb v oblas...

Dolní náměstí 22, Opava, Ostrava

Okna Šupík

Dodáváme a montujeme plastová okna a vchodové dveře REHAU, dřevěná euro okna Tesko Kolovrat, sklepní okna ACO, dveřní výplně Perito a celoobvodové...

Hlučínská 273/223, Kravaře

Ľudmila Veselá

Šicí dílna- výroba a prodej i přes e-Shop. Šití náhradních potahů na zahradní houpačku, výroba povlečení i nebes nad postýlku, peřinek a povlečeni pro panenky.Kurzy šití,prodej látek aj.

Pasáž-Dolní náměstí 308/18, Opava

Velkoobchod textilní galanterie TKACZIK

Prodej galanterie - jehly, nitě, knoflíky, stuhy, krajky, korálky, perličky, bižuterie, gumy, příze, spony, popruhy, nášivky, aplikace, šály, šátky...

Opavská 25, Kravaře

Slezská tvorba, výrobní družstvo

Výroba skleněných, ručně vyráběných vánočních ozdob. Velkoobchod a maloobcho skleněných vánočních ozdob. Internetový obchod.

Sadová 4, Opava

Petr Dočkal

Zabýváme se využitím kamene. Nabízíme nejen hotové výrobky, ale také odbornou pomoc. Najdete u nás jak přírodní, tak umělý kámen. Možnosti vyu...

Bruntálská 11, Opava-Jaktař

BR kuchyně

Naše firma působí na českém trhu již přes patnáct let. Od samého počátku se věnujeme výrobě nábytku na miru. V současné době převážně vyr...

Nákladní 43, Opava

LineFree Cord s.r.o.

Vyrábíme lana, provazy, šňůry, oplétáme hadice. Nabízíme finální výrobky: vodítka, švihadla a jiné.

Vrchní 86/30, Opava - Kateřinky

Velkoobchod textilní galanterie TKACZIK (pobočka Kravaře)

Prodej galanterie - jehly, nitě, knoflíky, stuhy, krajky, korálky, perličky, bižuterie, gumy, příze, spony, popruhy, nášivky, aplikace, šály, šátky...

Kravaře

AW VRATA, s.r.o.

Velkoobchodní a maloobchodní dodavatel garážových vrat, oplocení, posuvných a dvoukřídlých brán, pohonů pro brány a garážová vrata a dalších výrobků z této oblasti. AW VRATA s.r.o. zastupuje na českém trhu firmu AW Wisniowski a je jejím výhradním zástupcem pro ČR.

Hlavní 24, Otice

Sappex Trade, s.r.o.

Výroba a prodej plastových oken a dveří, eurooken a hliníkových oken. Firma komplexně zpracuje zakázku od kalkulace ceny, přesného zaměření, provedení montáže a souvisejících prací. Široká škála doplňků - parapety, sítě proti hmyzu,....

Hlučínská 525/92, Ludgeřovice

Mgr. Martin Harasim

Velkoobchod dárkového zboží i on-line prodej.

Opavská 170, Rohov

inSPORTline.cz

Vše pro fitness,značka InSportline: Rotopedy, Ellipticaly, Cyklotrenažery, Běžecké pásy, Posilovací veže a lavice, činky, trampolíny atd.

Dělnická 957, Vítkov

RICHTER - PIZARRAS

Výroba a prodej střešní krytiny z přírodní břidlice, obkladů a dlažeb, zajištění kompletní dodávky střechy, poradenství architektům, projektantům, investorům při projekci a vypracování cenové kalkulace břidlicové střechy zdarma.

Krátká 603, Vítkov

Okna Šupík

Prodej a montáž plastových oken a dveří, eorooken a eurodveří, sklepních a střešních oken. Široká nabídka doplňků od kování přes těsnění až po parapety, žaluzie,.... Měření termokamerou a poradenství.

Hlučínská 273/223, Kravaře

Karel Věntus - výroba obalů Venkart

Nabízíme obaly a krabice z vlnité lepenky, kartony, skládačky včetně příslušenství. Malosériová výroba s možností potisku a ruční kompletačn...

Vávrovická 280/117, Opava

D.D.D. SERVIS OPAVA, v.o.s.

Jako specializovaná firma v oblasti deratizace, dezinsekce a dezinfekce využíváme téměř dvacetileté praxe v tomto oboru, a tak používání široké palety povolených přípravků a moderních technologií je u nás samozřejmostí.

Olomoucká 553/90, Opava-Předměstí

MONA - spodní prádlo

Spodní prádlo pro náročné ženy. Mateřské podprsenky, podprsenky na větší prsa, korzety, stahovací kalhotky, ale i erotické prádlo pro muže i ženy, košilky a noční prádlo.

Těšínská 2914/44, Opava

Pack shop

Nabídka krabic a ostatního balicího materiálu ze skladu - obaly na víno, bublinové a fixační fólie, motouzy, papírové tašky.

Nádražní okruh 671/23, Opava

PFLEGER

Firma Pfleger byla založena v roce 1996. V té době jsme se zaměřovali výhradně na výrobu kvalitních prstenů, ale postupem času se naše portfolio roz...

Tulipánová 627/6, Opava

MONTEGO.CZ - garážová vrata, pohony bran, závory

Garážová vrata - nabízíme sekční, výklopná, rolovací a křídlová vrata, posuvné brány, pohony i komponenty pro posuvné a křídlové brány a vrata, automatické závory, průmyslové a kované ploty, předokenní rolety, markýzy. Servis, montáž, prodej přes e-shop s garancí nižší ceny.

Pekařská 1639/79a, Opava

Ekim Moravia, s.r.o.

Společnost Ekim Moravia s.r.o. je výhradním zástupcem fa Multibeton v České i Slovenské republice. Kompletní nabídka podlahového a stěnového vytápění.

Pekařská 1639/79a, Opava

Hausmart, s.r.o.

Prodej a montáž plastových, dřevěných a hliníkových oken a dveří, garážových vrat, žaluzií, roleta a markýz.

Těšínská 2063/77, Opava

Dajpp, s.r.o.

Vyrábíme kompletní sortiment textilních vázacích prostředků, manipulační techniky, vázacích řetězů, ocelových a textilních lan, zajišťovacích souprav, šňůr a tkaniček. Nabízíme také háky, třmeny, napínáky, magnety, svěrky a zvedáky.

Průmyslová 894/1, Bolatice

AgroKladiva, s.r.o.

Velkoobchod hnojiv a zemědělské chemie.Zemědělské poradenství.

U dvora 49/4, Hlučín

Tiskárna Schneider, s.r.o.

poskytuje svým zákazníkům především kvalitní ofsetový tisk včetně knihařského zpracování (vazby, ražby,…), ve spolupráci s vybranými reklamními studii však zajišťuje všechny reklamní potřeby a přání svých klientů – například reklamní předměty s potiskem, reklamní tabule, informační systémy, polepy aut atd.

Fügnerova 1599/52, Opava-Kateřinky

aaapapir

Prodej kalendářů a diářů všech typů; kalendáře nástěnné i stolní, diáře denní, týdenní i kapesní, kalendáře 2009, diáře 2009. Nabízíme více než 800 titulů. Provádíme reklamní potisk. Vyrobíme kalendáře podle vašeho přání. Zboží dodáme do 24 hodin.

Píšť 400, Píšť

G.B.Service, spol. s r.o.

Nabídka širokého sortimentu pracovních pomůcek - rukavice, oděvy, obuv, brýle aj. Šijeme na zakázku, prodáváme přes e-shop.

Ostravská 92/53, Hlučín

BGV, spol. s r.o.

Povrchové úpravy kovů, výroba tmelů, zámečnická výroba, vypalovací pece aj.

Přemyslovců 25, Opava-Jaktař

Manfred Hanke mechanizační dílna Opava MDHA

Vyrábíme a opravujeme potravinářské stroje, nerezové dopravníky destičkové, gurtové, šnekové a nerez pračky, krouhačky, rozvářeče, paroloupače a odpadní žlaby z nerezi. Provádíme soustružení a frézování. Máme zřízen bazar strojů pro konzervárenství.

Těšínská 687/32, Opava

PHILINEA, spol. s r.o.

nabízíme široký sortiment osvětlení a elektroinstalace

Lepařova 2906/8, Opava-Předměstí

ELKAM lighting, s.r.o.

Velkoobchod PHILIPS. Světelné zdroje, baterie, monočlánky, nabíječky, svítilny. Prodáváme elektroniku firmy PHILIPS, sluchátka, LCD televizory, DVD, MP3 a elektronické chůvičky.

Kostelní 3330/2, Kravaře

FEMONT OPAVA, s.r.o.

Služby v oblasti výroby kovových konstrukcí a hal.Nabídka zámečnických služeb.

Vávrovická 274/90, Opava

Fros ZPS, s.r.o.

Velkoobchod drogerie a chemie.Nabídka malířských potřeb a nářadí.

Těšínská 1023/29, Opava

HON - okna, dveře, s.r.o.

Výroba, prodej a montáž dřevěných oken a vchodových dveří, široký sortiment doplňků.

Jarkovická 50/7, Opava

Kovářství J. T.

Firma zajišťuje a vyrábí: # veškeré kovářské práce # brány, branky (i s automatickým pohonem) # mříže,ploty,zábradlí # krbovové nářadí a krbové doplňky # kovaný interiérový i zahradní nábytek # svítidla # zahradní doplňky (pergoly, držáky květináčů ....)

Hlavní 47, Kozmice

Armast, s.r.o.

Nabízíme montáž a opravy vyhrazených elektrických zarízení, specializovaný maloobchod, zámečnictví, velkoobchod, především dodáváme průmyslové armatury, ovládání armatur, servopohony, převodovky, pneupohony a hutní materiál.

Průmyslová 923/9, Bolatice

GYPSTREND

Těžba a zpracování sádrovce, výroba sádry, sádrových omítek a tvárnic, dentální sádry, provádění zemních a stavebních prací, sanací, autodopravy.

Kobeřice , Kobeřice

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?